Koniusza.pl - Gminny portal internetowy
Please update your Flash Player to view content.

 

BIP
Wrota Małopolski
Prokopara
Kurier proszowicki
Tęczowe przedszkole

Mieszkaniec Koniuszy w Spartan Race

 

 

5a84236ffd9cc0551095fd76-p

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż mieszkaniec naszej gminy: Dominik Domagała, otrzymał możliwość walki w mistrzostwach Europy Spartan Race, które odbędą się we Francji 7 lipca 2018r. Gmina Koniusza wspierając młodych sportowców, wykazujących duży potencjał sportowy, pomoże Dominikowi w wyjeździe na Turniej do Francji.

Z 20 osób z Polski, które walczyły o możliwość wystąpienia w ME w biegach przeszkodowych Spartan Race, Dominik Domagała wywalczył 4 miejsce w kategorii Age Grup 18-24. Zawody odbywać się będą w Morzine we Francji. Aby zakwalifikować się na mistrzostwa należało uzyskać odpowiednie miejsce w rozgrywkach na terenie Polski. W grupie wiekowej ,której startuje nasz zawodnik, kwalifikuje się 5 osób z każdego wyścigu. Dominikowi udało się zakwalifikować w Bytomiu na Spartan race sprint gdzie do pokonania było 7.1 KM i 20 przeszkód z czasem 46:48.

Kibicujmy naszemu zawodnikowi na występie w Mistrzostwach Europy Spartan Race, któremu Gmina Koniusza pomaga w przygotowaniach i uczestnictwie.

O dalszym przebiegu przygotowań jak i samym starcie w zawodach będziemy Państwa informować w późniejszym terminie.

DIAGRAM en

ZADAJ PYTANIE
NA SKRÓTY
HALA SPORTOWA
Strona GłównaInformatorAktualnościMieszkaniec Koniuszy w Spartan Race Top of Page

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zasadzie działania ciasteczek cookie wejdź na wszystkoociasteczkach.pl.

Zapoznałem się z treścią wiadomośći i akceptuję ją